Do czego stosuje się skrypty runiczne?

Wiemy, że powodzenie wielu spraw w naszym życiu zależy od naszej pracowitości i aktywności. Jednak wielokrotnie towarzyszy nam przeczucie, że w pewnych aspektach nasze działania będą niewystarczające, jeśli nie zapewnimy sobie pomyślności. W takich przypadkach warto zwrócić się ku możliwościom emanującym ze skryptów runicznych.

Czym są skrypty runiczne?

Runami nazywamy system zapisu stosowany przez ludy germańskie pochodzący z I i II wieku. Jednak runy nie były i nie są traktowane jak zwykły alfabet. Ich znaki stanowią medium dla energii wprost z Kosmosu. Znaki runiczne mają ukryte symboliczne znaczenie, z którego możemy czerpać wyjątkową energię. Dzięki swoim właściwościom wykazują zdolność kształtowania naszego otoczenia i nas samych, mogą wpływać na nasze ciało i życie duchowe. Ich energia uwalnia się, gdy wykażemy się na nią gotowi i skłonni do zadumy nad własnym postępowaniem oraz motywami nami kierującymi. Aby zapewnić wpływ energii runicznej, stosuje się je w sekwencji wykorzystującej kilka znaków nazywanej skryptem runicznym. Istotne jest, aby emanacja zestawionych w ciąg symboli nie działała na siebie wykluczająco. Dlatego tak ważne jest rozważne i umiejętne zestawianie runów.

Kiedy skrypty runiczne mogą pomóc

O sporządzenie skryptów runicznych warto wystąpić zawsze, gdy niepokój i lęk o pomyślny przebieg jakiejkolwiek sprawy blokuje naszą energię i utrudnia racjonalne funkcjonowanie. Skrypt runiczny wykonujemy, by zapewnić sobie zdrowie, ale też pomyślność w związku uczuciowym, sprawach finansowych. Ich oddziaływanie wykazuje moc sprawczą za sprawą ukierunkowania energii kosmicznej w zgodzie z naszymi intencjami. Dlatego przygotowaniu skryptu runicznego powinna towarzyszyć specjalna aura, a ich wykonanie warto polecić ekspertowi. Wśród stron internetowych możemy odnaleźć wiele przykładów skryptów gotowych do odwzorowania. Wiele z nich zawiera błędy, gdyż często zdarza się, że składają się z runów o przeciwstawnym lub wykluczającym się działaniu. Stworzenie skryptu wymaga wiedzy i doświadczenia pozyskanych dzięki wytrwałym analizom i porównaniom. Skrypt runiczny należy wykonywać po oczyszczeniu przestrzeni i umysłu. Można go przygotować poprzez intuicyjny dobór znaków, gdzie zawsze trzeba zachować kontrolę nad powstającym losowo ciągiem. Innym sposobem jest świadome dobieranie symboli po wcześniejszym głębokim namyśle. Sekwencja runiczna powinna odnosić się do konkretnej sfery czy problemu, np. zdrowia, miłości, finansów. Wykonując skrypt, należy określić czas jego działania. Zapisane skrypty runiczne możemy nosić przy sobie lub oprawić w ramkę i umieścić w ważnym miejscu naszego domu. Niezwykle ważne jest, aby po wypełnieniu intencji skryptu zniszczyć go przy pomocy jednego z żywiołów, np. zakopać w ziemi lub spalić w ogniu białej świecy. Pamiętajmy, że pomyślny wpływ skryptu runicznego odczujemy, gdy otworzymy się na jego energię, ale przede wszystkim pozostaniemy aktywni, ponieważ to nasze działania powinny kierować życiem, w którym nic nie dzieje się bez przyczyny.

Wróć
Jesteś tutaj: Strona główna