Czy liczby mają wpływ na nasze życie?

Najwięksi myśliciele od tysięcy lat starali się rozwikłać zagadkę wszechświata, odkryć sens istnienia, oraz odczytać zapisany w świecie schemat, względem którego wszystko jest ułożone, i który determinuje wszystkie elementy wchodzące w skład całego wszechświata oraz pojedynczej osoby.

Tym jednak co okazało się wspólne dla niemal wszystkich najważniejszych składowych naszego życia i co ma na nie wielki wpływ, są liczby, z których korzystają wróżbici, jak Małgorzata Zemła. Liczby uzyskiwane drogą wyliczeń najróżniejszego typu okazują się być nie tylko czymś trafnym, ale również warunkującym pewne elementy. Nie bez znaczenia jest tak dla sztuki, jak i świata Złota Proporcja, z punktu widzenia matematyki i wszystkich istot żywych tzw. ciąg Fibbonaciego, czy ruch planet, który można określić w danej jednostce czasu. Liczby kierują światem, determinują go, warunkują wiele jego składowych. Tu nie ma przypadku, dlatego też matematyka jest królową nauk, a numerologia jest ogólnie ceniona. Istota liczb objawia się w tym, że chociaż nie widzimy ich naocznie, one są i mają bezpośredni wpływ na pewne kwestie, np. liczba chromosomów u człowieka, a również wiele elementów w świecie znajduje swoje odzwierciedlenie w jego prawidłowym funkcjonowaniu.

Liczby, a życie

Wszystko można sprowadzić do zapisu numerologicznego, z którego kolejno wyczytać można naprawdę wiele. Data urodzenia, imię, nazwisko, to wszystko i o wiele więcej, kryje niewidzialną dla nas tajemnicę, którą osoba o odpowiedniej wiedzy jest w stanie wydobyć. W ten sposób poznamy swój charakter, swoje losy, problemy, przyszłość – wszystko jest powiązane, liczbą, która jest nam przypisana. Nie bez znaczenia są tu ruchy gwiazd, które ułatwiają odkrycie pewnych rzeczy. Lepsze rozumienie liczb, odczytywanie ich, da nam sposobność do tego, aby przejąć kontrolę nad naszym życiem i wprowadzenie potrzebnych zmian. Często jest tak, że osoby, które nigdy się nie widziały, są podobne, a ich losy zbliżone. Okazuje się, że dokładne zestawienie liczb wskazuje pewną prawidłowość, która nie jest dziełem przypadku. W przypadku bezpośredniego życia, numerolodzy wskazują, że liczby nie determinują losów i nie skazują danego człowieka na taką kolej rzeczy nie inną, jednak ich zrozumienie pozwala przejąć nad życiem kontrolę.

Wartość liczb

Swoją własną liczbę obliczamy, sumując datę urodzenia, cyfra do cyfry, aż nie uzyskamy liczby jednocyfrowej, choć numerolodzy wskazują na liczby mistrzowskie (11, 22, 33, 44, 55, 66, 77), w których już cyfr się nie sumuje. Dodatkowo dla danego roku, nasza liczba przyjmuje inną wibrację, i tak 7 w roku 2021 (suma cyfr wynosi 5), przyjmuje wariację 3. Podobnie sprawa wygląda z literami. Każdej literze naszego imienia i nazwiska, odpowiada stała liczba, ich zsumowanie daje pojedynczą cyfrę, która wskazuje na typ osobowości oraz pewne uwarunkowania. I tak jedynki to przywódczy indywidualiści, dwójki to osoby empatyczne, a trójki utalentowane. Czwórki to osoby wytrwałe, a piątki bardzo otwarte. Numerologiczne szóstki są bardzo rodzinne i kreatywne, siódemki to introwertycy, skłonni do osiągania sukcesów na tle zawodowym. Osoby spod ósemki są pełne energii, a dziewiątki za podstawę życia obierają miłość. To pewna generalizacja, która jednak znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Warto jednak sprawdzić dokładnie, u osoby posiadającej stosowną wiedzę, jak to dokładnie wygląda w naszym przypadku. Poznajmy naszą liczbę, odczytajmy lepiej nasze życie, przejmijmy nad nim kontrolę i stańmy się szczęśliwsi!  

Wróć
Jesteś tutaj: Strona główna